اخبار

۲۵ خرداد ۹۹

تقویم آموزشی ترم تابستان 1399 آیمت کهگیلویه و بویراحمد

تقویم آموزشی ترم تابستان 1399 آیمت کهگیلویه و بویراحمد

 

 

* احتراماً با توجه به آغاز کلاسهای حضوری و درخواست عده کثیری از اولیا عزیز مبنی بر تشکیل کلاسهای حضوری آیمت و یوسی مس به اطلاع شما گرامیان می رساند :

در ابتدا تاکید می گردد کلاسهای آنلاین آی مت و یوسی مس باقی مانده ترم زمستان 98 تا پایان کلاس ها کماکان پای برجا می باشد. کلاس های مجازی موسسه از این پس همیشگی خواهد بود؛ لذا آن دسته از اولیای عزیز که مایل به شرکت فرزند خود در کلاس های آنلاین هستند؛ موسسه در تمامی سطوح این کلاس ها را همیشه (حتی پس از بیماری کرونا)  آنلاین خواهد داشت.

* با توجه به منحل شدن ترم بهار 1399 به علت تعطیلی آموزشگاه به دلیل اپیدمی بیماری کرونا  به اطلاع می رساند .

  • آن دسته از اولیای عزیزی  که در اسفندماه 98 جهت ترم بهار 1399 اقدام به ثبت نام اینترنتی و پرداخت شهریه نموده‌اند  دو  انتخاب پیش رو  دارند :

* انتخاب اول : اولیایی عزیزی که در اسفند ماه 1398 شهریه پرداخت کرده اند و اکنون  متقاضی انصراف از ادامه آموزش ها هستند  می توانند  از تاریخ 1 تیر 1399 تا 7 تیر ماه فقط به مدت یک هفته با مراجعه به پنل شخصی خوددر وب سایت موسسه به آدرس:

portal.kbimaths.ir

 قسمت درخواست ها و نظرات ؛ درخواست  انصراف و عودت شهری خود را به همراه شماره شبا حساب بانکی که با آن اقدام به پرداخت شهریه کرده‌اند را ثبت نمایند و شهریه خود را ظرف حداکثر تا پایان تیر ماه 1399 دریافت نمایند.

* انتخاب دوم:  آن دسته از اولیا گرامی که در اسفند 1398 اقدام به ثبت نام و  شهریه  پرداخت کرده‌اند  و مایل به ادامه دادن آموزش های خود ( به صورت  آنلاین یا حضوری نیمه گروهی) هستند؛ موسسه شهریه پرداختی آنها را  به عنوان اعتبار به حساب های آنها در پرتال باز می گرداند  و اولیا می توانند جهت ثبت نام ترم تابستان 1399 ( -لازم به ذکر است  تقویم ترم تابستان 1399 متعاقبا اعلام خواهد شد- ) مجدداً با مراجعه به پرتال دانش آموز خود اقدام به انتخاب کلاس خود به صورت مجازی یا  حضوری نیمه گروهی   نمایند و ثبت نام کند؛ و شهریه خود ر ا به صورت اعتباری پرداخت نمایند.

  • در ثبت نام ترم تابستان1399 همانطور که اعلام شد اولیا می توانند به انتخاب خود یکی از کلاسهای حضوری نیمه گروهی یا کلاس مجازی نیمه گروهی را انتخاب نمایند. (کلاس ها با 50 درصد ظرفیت برگزار خواهند شد.)

* از آنجا که در شرایط فعلی رعایت فاصله گذاری اجتماعی ضروری می باشد لذا امکان برگزاری کلاس های حضوری گروهی ( 10 الی 16 نفری ) به صورت حضوری میسر نیست و موسسه تصمیم گرفته تا عادی شدن کامل شرایط اقدام به برگزاری کلاس های نیمه گروهی حضوری (5 الی 7 نفر) برای علاقه‌مندان به این نوع کلاس نماید.

 *  درکلاس های نیمه گروهی حضوری تعداد نفرات هر کلاس بین  ۵ الی ۷ نفر (بسته به بزرگی  فضای اتاق برگزاری کلاس) می باشد و فاصله لازم بین هر دانش  آموز برقرار گردیده است (هر نیمکت یک دانش آموز ) لازم به ذکر است  پروتکل های بهداشتی به شرح زیر برای برگزاری کلاس اعمال می گردد.

 1 : تمامی دانش آموزان قبل از ورود به موسسه توسط انتظامات به وسیله تب سنج دیجیتال تب سنجی و بررسی خواهند شد و در صورت داشتن علائم از ورود ایشان به مجموعه جلوگیری خواهد شد.

 2. تمامی دانش آموزان ملزم به همراه داشتن ماسک و اسپری یا ژل ضدعفونی شخصی جهت ورود به موسسه می باشند.

3.  تمامی سطح کلاس ها (میزها؛ صندلی ها ؛دربها و ..... )  پس از پایان هر کلاس یک بار توسط پرسنل خدمات با دستگاه ضدعفونی خواهد گردید.

 4. کفش های دانش آموزان قبل از ورود به محیط آموزشگاه در محلول ضدعفونی کننده  قرار خواهد گرفت و دست های دانش آموزان قبل از ورود به کلاس ضدعفونی خواهد شد.

 5. فاصله‌گذاری استاندارد بین دانش آموزان در هر کلاس لحاظ می گردد.

6. همه کلاس ها مجهز به کولر و تهویه می باشند.

 7. دانش‌آموزان ملزم به همراه داشتن لیوان شخصی خود یا  بطری آب معدنی شخصی می باشند.

8. همراه داشتن هر گونه خوراکی و تغذیه ممنوع می باشد.

9. به دلیل رعایت موارد بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی  ورود اولیا به محیط آموزشگاه ممنوع می باشد.

*  لازم به ذکر است آن دسته از دانش‌آموزان که اکنون در حال گذراندن باقی مانده دوره ترم زمستان 1398 خود به صورت آنلاین میباشند و مایل به استفاده از کلاس های نیمه گروهی حضوری هستند باید این ترم  را به صورت آنلاین به اتمام رسانده و از ترم بعد (تابستان 1399)  نسبت به ثبت نام در کلاس های نیمه گروهی(5 الی 7 نفره)  اقدام نمایند.

*کلاسهای گروهی حضوری پس از عادی شدن کامل شرایط جامعه مجدد برگزار خواهد شد نتیجتاً از این پس دانش آموزان آی مت و یوسی مس شهر یاسوج می توانند به دلخواه خود کلاس را به صورت آنلاین یا حضوری نیمه گروهی ادامه دهند.